2024. május 11. szombat
Ferenc

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /var/www/somogyi-kisvarda.edu.hu/www/images/2018minecraft

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2018minecraft

Minecraft klub a Somi suliban

Az EFOP-3.2.5-17-2017-00002 pályázat keretében alsó tagozatos tanulóink szakköri keretek között ismerkedhetnek meg a Minecraft rendszerével és alkalmazásával játékos formában heti időkeretben.

Célja a programozás megismerése mellett a tehetséges tanulók rejtett tartalékainak a feltárása, tehetségük kibontakoztatása. A gyerekek szívesen járnak a szakkörre, nagyon hamar belerázódtak a színes feladatokba. A „profi” társak segítenek a lemaradóknak. A videójáték tantárgyi megsegítés is a számolás és számítási készségek területén, mint például a matematika és a környezetismeret tárgyaknál. Hétről hétre várják a játék adta lehetőségek kiaknázását, a saját kis birodalmuk felépítését.

{gallery}2018minecraft{/gallery}